Informace a rezervace
732 963 976

O nás

Máte rádi sport? Toužíte prožít ty nejemotivnější sportovní zážitky, při kterých  běhá mráz po zádech, na vlastní kůži? Pak zpozorněte, protože jste našli, co jste hledali!

Se Sporttour.cz se můžete podívat na ty nejvybranější a nejexkluzivnější události, které sport přináší. Sníte o tom, že jednou uvidíte v akci hvězdy anglické Premier League? Rádi byste navštívili chrám vítěze Ligy mistrů, Allianz Arenu v Mnichově? Nebo vás zajímá tenis a přáli byste si vidět legendu bílého sportu, Rogera Federera, a další tenisové hvězdy? Pro nás žádný problém – můžete toho s námi zažít ještě mnohem víc, záleží jen na vás.

Můžete se těšit na profesionální organizaci, osvědčené a kvalitní služby a přátelskou atmosféru, kterou zajistí vždy dobře naladěný delegát, se kterým budete poznávat nejrůznější kouty sportovního světa. Nemusíte se tak obávat jazykové bariéry, delegát se o vše postará za Vás a vy budete pouze nasávat atmosféru nezapomenutelného zážitku.

V naší přítomnosti si můžete být jistí, že jste v dobrých rukou. Výletům za sportem se věnujeme již několik let – začínali jsme jako nadšení příznivci Chelsea, kteří zajišťovali zájezdy na Stamford Bridge, přičemž postupem času jsme svou působnost rozšířili i na další anglické stadióny – a před nedávnem jsme se rozhodli naše portfolio rozšířit ještě výrazněji.

Naše zkušenosti tak nedovolí, abyste od nás odcházeli nespokojení. Vaše přání jsou pro nás vždy na prvním místě – poskytnutou službu si tak vždy můžete upravit podle vlastních představ.

Jsme tu zkrátka pro vás – a vy jste jen krůček od těch největších sportovních událostí celého roku.

 

Sociální sítě

Sledujte nás na sociálních sítích:

Newsletter

Vyplňte Váš e-mail a získávejte informace o akčních zájezdech jako první! Z odběru se lze kdykoliv odhlásit.

E-mail:

O společnosti

Sporttour.cz provozuje:

CK Pavel Hégr - ČESTYL
Slovinská 36
Brno 612 00

Tel.: +420 732 963 976
e-mail: info@sporttour.cz