Informace a rezervace
732 963 976

A jak jste s našimi zájezdy byli spokojení vy?

Chelsea FC - Arsenal FC
Úžasný zápas, perfektní atmosféra. Vyhráli naši modří, takže jsme si užili oslavy. Skvělý zážitek. Spokojenost s organizací zájezdu. Děkujeme. VP
Chelsea FC - Aston Villa
Zájezd byl nádherný. Moc děkujeme CK Sporttour za splnění životních snů. Atmosféra na stadionu byla neskutečná. Ještě stále tomu stejně nemůžeme uvěřit. Krásný zážitek. Ještě jednou děkujeme. Venda, Marek a Mišdula.
FC Barcelona - Atletico Madrid
Zájezd byl super, bez komplikací s výborně přátelskou atmosférou. Atmosféra zápasu nepřekonatelná. První letošní koupání máme letos už za sebou, takže návštěva u moře také potěšila :). Už se těšíme na společný snad už podzimní výlet na Arsenál. Děkujeme moc. Lukáš + Zdenko R.
Chelsea FC - Sunderland
Poděkování CK Sporttour nejen za splnění životního snu v podobě osobní účasti na Stamford Bridge,prohlídky stadionu a návštěva musea se všema pohárama,ale i za skvělou organizaci a obětavost a tím navštívit nejen námi vybrané cíle po Londýně,ale i stadióny konkurentů atd. a poté si vychutnat kebab a pivko.Hodnocení zájezdu 99% zkrze výsledek zápasu.Martin M.
Chelsea FC - Arsenal
Zájezd byl úžasný, strašně se mi to líbilo. Prohlídka Londýna byla taky velice pěkná. Mě se to celkově velice líbilo. Snad jednou se ještě potkáme na společném zápase a neuvěřitelně dobrém kebabu. Děkuji za nezapomenutelné 3 dny. Marek R.
Chelsea FC - Manchester City
Parádní zážitek. Skvělá atmosféra. Moc jsme si to s bráchou užili. Děkujeme Sporttour.cz za skvělou organizaci. Jakub G.
Chelsea FC - Fulham
Jestli se chcete podívat na zápas a zároveň si udělat výlet do centra Londýna a to bez jakéhokoliv zařizování, shánění lístků, letenek apod., tak doporučuji tuto cestovní kancelář. Nezapomenutelný zážitek, který v člověku zůstane po zbytek života. Viktor D.
Arsenal FC - Tottenham
Pro me to byl jeden z nejvetsich zazitku v zivote, pral bych kazdemu goonerovi videt aspon jednou NLD nazivo. Zapas paradni. Atmosfera byla skvela. Jan B.
Chelsea FC - Sunderland
Se sporttour.cz jsme byli já, brácha a kamarád na zápase Chelsea FC. Zážitek super, parádní atmosféra na stadionu, organizace výletu taky za 1, viděli jsme i kousek města a zbyl čas i na pivko v centru Londýna:-) Doporučuji všem co mají rádi fotbal ze stadionu. Už šetříme na další zážitek:-) Michael M.
Arsenal - Manchester City
Zájezd jsem si vážně moc užil. Byl jsem spokojenej prakticky se vším, ubytování na hotelu paráda, prohlídka města a dalších stadionů taky perfektní. Možná škoda, že jsme nestihli se kouknout dovnitř Wembley, ale tak kdyžtak někdy přístě. Z Emirates stadionu jsem byl úplně unešen, prostě parádní zážitek se skvělou organizací. Určitě všem fanouškům doporučuju, je to zážitek na který se nezapomíná. :) Jirka D.
Chelsea FC - Bayern Mnichov
Děkuji CK Sporttour za obstarání lístku na nezapomenutelný zápas SuperCupu v Praze v Edenu. Anatol A.
Chelsea FC - Liverpool
Super zážitek, konečně jsem viděl mé modré oblíbence naživo. Petr S.
Real Madrid - Galatasaray
Super organizace, těším se jak znovu navštívím kotel na Santiagu.

Sociální sítě

Sledujte nás na sociálních sítích:

Newsletter

Vyplňte Váš e-mail a získávejte informace o akčních zájezdech jako první! Z odběru se lze kdykoliv odhlásit.

E-mail:

O společnosti

Sporttour.cz provozuje:

CK Pavel Hégr - ČESTYL
Slovinská 36
Brno 612 00

Tel.: +420 732 963 976
e-mail: info@sporttour.cz