Chelsea FC
Manchester City
Parádní zážitek. Skvělá atmosféra. Moc jsme si to s bráchou užili. Děkujeme Sporttour.cz za skvělou organizaci.

Jakub G.
Chelsea FC
Sunderland
Se sporttour.cz jsme byli já, brácha a kamarád na zápase Chelsea FC. Zážitek super, parádní atmosféra na stadionu, organizace výletu taky za 1, viděli jsme i kousek města a zbyl čas i na pivko v centru Londýna:-) Doporučuji všem co mají rádi fotbal ze stadionu. Už šetříme na další zážitek:-)

Michael M.
FC Barcelona
Atletico Madrid
Zájezd byl super, bez komplikací s výborně přátelskou atmosférou. Atmosféra zápasu nepřekonatelná. První letošní koupání máme letos už za sebou, takže návštěva u moře také potěšila :). Už se těšíme na společný snad už podzimní výlet na Arsenál. Děkujeme moc.

Lukáš + Zdenko R.
Chelsea FC
Arsenal FC
Zájezd byl úžasný, strašně se mi to líbilo. Prohlídka Londýna byla taky velice pěkná. Mě se to celkově velice líbilo. Snad jednou se ještě potkáme na společném zápase a neuvěřitelně dobrém kebabu. Děkuji za nezapomenutelné 3 dny.

Marek R.
Chelsea FC
Aston Villa
Zájezd byl nádherný. Moc děkujeme CK Sporttour za splnění životních snů. Atmosféra na stadionu byla neskutečná. Ještě stále tomu stejně nemůžeme uvěřit. Krásný zážitek. Ještě jednou děkujeme.

Venda, Marek a Mišdula
Arsenal FC
Manchester City
Zájezd jsem si vážně moc užil. Byl jsem spokojenej prakticky se vším, ubytování na hotelu paráda, prohlídka města a dalších stadionů taky perfektní. Možná škoda, že jsme nestihli se kouknout dovnitř Wembley, ale tak kdyžtak někdy přístě. Z Emirates stadionu jsem byl úplně unešen, prostě parádní zážitek se skvělou organizací. Určitě všem fanouškům doporučuju, je to zážitek na který se nezapomíná. :)

Jirka D.


Nabízíme pouze kvalitní prověřené služby

Komplexní zájezdy se zkušenými průvodci

Výhody plynoucí ze spolupráce s fanweby

Dlouholetá cestovní kancelář od roku 1993